Site Overlay

Продаж природного газу

На сьогоднішній день дуже актуальним такий масштабний проект, як Прозорро.Продажу. Саме завдяки цьому майданчику стало реально отримати державне майно звичайним громадянам України або організаціям. Раніше це все було в порядку тіньового бізнесу, а також корупційних махінацій. Але сьогодні завдяки такій актуальній майданчику можна придбати державного майна. Функціонує Прозорро через різні приватні платформа. Однією з найпоширеніших є досить популярна і актуальна майданчик Українська Енергетична біржа.

Калькулятор ціни природного газу

На даний момент Українська Енергетична біржа стала найпопулярнішим джерелом для біржового котирування енергетичного ресурсу на Україні.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі на Україні наполегливо рекомендує використовувати ці котирування для того, щоб орієнтуватися у вартості на природний газ. Ціна роприродного газу в Прозора буде відповідати необхідним формулами, які рекомендує Міністерство економічного розвитку і розраховується вона при використанні калькулятора.

Нормативна документація

Необхідно звернути увагу на те, що рекомендується розраховувати саме нову ціну за відведений період від 1 місяця з якоїсь дати, коли був укладений договір за зобов’язаннями, а також рух спотворення підсумкового результату.

Згідно з такими рекомендаціями Міністерство економічного розвитку і торгівлі на Україні змінює ціну природного газу при виконанні державної закупівлі додаткових договірних зобов’язаннях по врегулюванню з використанням цієї формули, яка буде враховувати різні коливань на ринку.

Згідно з такими законодавчими актами, наприклад, у законі України «Про державну закупівлю» можна зробити висновок, що важливими функціями, які описані у договірних зобов’язаннях при закупівлі, не може існувати ніяких змін після того, як його підпишуть і до моменту повного закінчення і виконання з двох сторін своїх зобов’язань.

Виняток з договірних зобов’язань

Є деякі винятки із зазначених вище ситуація. Це можуть бути:

  1. Різні поправки в державних статистичних даних по індексу вживаються ціни, які застосовуються у відповідності з законодавчими актами України.
  2. Різні поправки в обмінний курс іноземної валюти.
  3. Різні поправки біржового котирування або індикаторів Platz.

Врегулювання ціни або тарифу, а також стандартизації, які можуть застосовуватися в договірних зобов’язаннях при закупівлі. Також якщо у договірних зобов’язаннях державно закупівлі передбачається певна процедура поправки ціни, тоді договірні зобов’язання можуть вступити в силу. Подробиці можна знайти на офіційній сторінці www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/.