Site Overlay

Різниця між зимовими, літніми та демісезонними шинами

Для кожного типу автомобіля підбираються індивідуальні шини. Давайте розглянемо кілька правил, які допоможуть вам вибрати шини.

Сьогодні в автомагазинах існує величезний вибір різних видів гум. Вони мають різне співвідношення та ціну. Іноді людині важко зробити вибір. Як не помилитися і віддати перевагу шинам, які будуть відповідати кожній заявленій вимозі.

Види шин

Літній тип. Цей різновид використовується, коли термометр досягає цифри 8 градусів по Цельсію. Це не обов’язково повинно бути літо, в кінці квітня і на початку травня необхідно починати міняти «взуття» автомобіля.

Цей тип шин відрізняється зображеннями на проекторі. Вони є у декількох варіантах:

  1. Шосейні. Як правило, автомобілісти користуються ними під час руху по асфальтованій дорозі. З них не шумить, вони добре рухаються по дорозі. Пил і вода фактично не прилипають до шин. Але це неможливо застосовувати в зимовий період часу.
  2. Багатофункціональний варіант. В основному використовується для чистого асфальту. Вони практично не забруднюються. Шофер може спокійно пересуватися по брудній мокрій траві. Але у цього типу шин є недолік, вони надзвичайно гучні.
  3. Грязьовий варіант. Чудово зарекомендував себе на шосе з виступами та скелястим початком. Завдяки протектору вони відмінно видаляють шари води та бруду. Але вони роблять багато шуму.

Зимові автомобільні шини. Водії починають частіше міняти шини з початку листопада. В інших країнах це може бути середина жовтня. Багато що залежить від мікроклімату. Але краще почати процес заміни, як тільки з’являться перші заморозки.

Зимові шини бувають різних типів

  1. Європейські шини можуть чудово проявити себе під час мокрого снігу або дощової погоди. Але є можливість використовувати тільки в помірний період. У сильний мороз їх можна пошкодити.
  2. Скандинавський або арктичний тип шин. Вони застосовуються на зиму з твердими крижаними дорогами. Протектор може досягати висоти 10 мм. Гума має м’яке покриття; при сильних морозах його конструкція залишається незмінною. Малюнок відрізняється вирізанням з щільного шару. Є блоки з гострим зрізом.

Існує ще один тип шин, який нещодавно здобув популярність. Це скандинавські шипи з шипами. В результаті їх виникає чарівна адгезія до дорогоцінного. Їх часто використовують на льоду. Але якщо людина їде на великій швидкості, вона може вилетіти. Ви можете придбати всесезонні шини тут. Магазин має величезний каталог товарів. Кожен автовласник може підібрати найбільш підходящий варіант шин та дисків для себе. Важно враховувати модель автомобілю та рекомендації виробника.

Демісезонний тип шин. В основному використовується для умов, де панує помірний мікроклімат. Але якщо погода спекотна, їх властивості помітно погіршуються. Вони можуть не демонструвати відмінні характеристики зчеплення.