Site Overlay

Торги на електронному аукціоні необробленої деревини в столиці України

Аукціони з купівлі-продажу необробленої деревини в столиці України та інших містах рідної неньки зібрали аж 36 мільйонів гривень. Такого результату вдалось досягти завдяки впровадженню нових правил, прийнятих постановою Кабінету міністрів України. Нові правила працюють з 2020 року і виникли завдяки ідеї Міністерства енергетики та захисту довкілля. За допомогою інноваційної системи продажів «Прозорро.Продажі» було вирішено питання подолання корупції на ринку необробленої деревини, а детальнішу інформацію про нюанси можливо дізнатись на офіційному сайті Української універсальної біржи sale.uub.com.ua.

Проведення аукціонів із закупівель необробленої деревини в м. Київ

На початку року, українська влада запустила пілотний проект за умовами якого окремі партії лісоматеріалів з усієї України мають продаватися лише на офіційних майданчиках електронної системи торгів «Прозорро.Продажі». На цей час, умовами проведення торгів передбачено виставлення лотів із необробленою деревиною об’ємом від 150 кубічних метрів та вартістю не менше ніж 200 тисяч гривень.

Зазначеній системі було довірено проведення аукціонів, оскільки за три роді свого існування в бюджет країни було покладено близько 24 мільярдів гривень. Спочатку на платформі виставляли на продаж лише не використовуване майно, але відтепер ситуація змінилась.

Такий формат проведення торгів забезпечує прозорість аукціонів та покращення ситуації з боротьбою проти корупції. Раніше, сегмент продаж необробленої деревини завжди супроводжувався темними схемами та тіньовою економікою. Приймати участь у торгах без домовленості не було можливості, що породило відсутність конкуренції на ринку та зменшення сум податку сплаченого в бюджет.

На цей час на офіційному майданчику «Українська універсальна біржа» та системі «Прозорро.Продажі» в цілому успішно проведено більше 4 тисяч аукціонів з купівлі-продажу необробленої деревини. Загальна кількість проданих лісоматеріалів сягає 1 мільйону кубічних метрів. Звертаючись до статистики, то в Київській області було зафіксовано надзвичайно успішні проведені торги, а тому продовження реформування ринку було вирішено продовжити.

Чому вибір має впасти саме на Українську універсальну біржу

Спеціалісти Української універсальної біржи розробили максимально зручний онлайн-ресурс, за допомогою якого є можливість прийняти участь у електронних аукціонах. Наприклад, щоб просто подивитись список актуальних на цей час аукціонів з купівлі-продажу необробленої деревини в Києві достатньо просто перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-u-kyjevi-na-majdanchyku-uub.

Варто зауважити що приймати участь у аукціонах можливо лише після проходження реєстрації на сайті Української універсальної біржі, яка є офіційною та сертифікованою платформою «Прозорро.Продажі». Користуючись цим сервісом, авторизований користувач отримає цілу низку переваг:

  • Швидкий функціонал;
  • Професійна служба підтримки;
  • Можливість слідкувати за новинами та проведенням аукціонів;

Окрім цього, сервіс надає можливість отримувати актуальні пропозиції щодо проведення електронних торгів. Для цього необхідно підписатись на електронну розсилку, офіційний канал Телеграм та канал на платформі YouTube.